Věšíme diplomy aneb naše úspěchy by měli být vidět

24.08.2010 09:23

 28. února 2009 

U sboru jsme sice něco přes dva roky, ale i za tak krátkou dobu jsme dokázali mnoho. V roce 2007 jsme vyhráli svojí první soutěž, v Lázu jsme skončili druzí a ze Svatohorských schodů máme krásné 5. a 7. místo. Rok 2008 byl na trofeje a úspěchy o mnoho lepší. Z Hlinců máme 4. místo, 1. místo z místní soutěže, z Vrančic jsme přivezli místo druhé, v Obořišti jsme byli třetí v denní a dvanáctí v noční soutěži, ze Štetkovic jsme si přivezli dva diplomy za 4 a 6. místo no a z 1. ročníku Běhu hasičů do Svatohorských schodů jsme do hasičárny přivezli diplomy za 15. a 17. místo. 

Proč Vám to tu všechno takhle vypisuji. To proto, aby jste pochopili, že by byla veliká škoda, kdybychom tyto diplomy nechali někde ladem v šuplíku a vyndali je jednou za rok při Výroční schůzi SDH Obecnice. Proto jsme se rozhodli trochu investovat do našich úspěchů, nakoupili jsme skleněné rámečky a zabrali téměř celou jednu zeď v naší hasičárně.

Už ani nevím, koho to původně napadlo, jestli Zimiho, mě nebo někoho dalšího. To ale není důležité. Bylo fajn, že se nás na tom podílelo hned několik stejně jako při získávání těchto diplomů a ocenění.

Teď už nezbývá nic jiného než popřát si hodně štěstí, objíždět další a další soutěže a přivést snad nějaké další pěkné místo, které by stálo za uveřejnění na naší zeď slávy.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Zdeněk Vávra (stubby18@gmail.com)