4. ročník (2012)

    V sobotu 21. července jsme pořádali akci, na kterou celý rok čekáme, a tím je Memoriál Františka Housky. Při stavění drah to vypadalo, že počasí vydrží, což se bohužel nestalo. Štafeta se naštěstí odběhla suchou nohou, ale kolo útoků, které sloužilo pro zařazení do pavouka Play-Off, už propršelo. Poté přestalo pršet, a tak i týmům se chtělo „dojet“ celou soutěž do konce. I když se jelo na dvě základny, celá soutěž skončila hodně pozdě, a to už znovu začínalo pršet.

    No a jak to dopadlo? Poprvé v historii naší soutěže si putovní pohár z kategorií muži i ženy odvezlo jedno družstvo, a to Rosovice. Naši muži se umístili již tradičně na pátém místě. Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným družstvům, že i přes silnou nepřízeň počasí vydržela do konce a to i všem divákům, kteří nám fandili, protože bylo vidět, že když jsme my skončili v Play-off, spoustu jich odešlo. Letos jsme měli hodně složitý systém bodování, což způsobilo zmatky a spoustu nejasností, na nás je tento systém zpřehlednit na příští rok.

    Nakonec bych chtěl všem poděkovat, že i když jsme my byli promočení až na kost, tak všichni jsme uklízeli až do půl desáté, s čímž jsme také nepočítali. Což bylo hodně vyčerpávající.

    Soutěž je tedy za námi a doufáme, že příští rok se k nám vrátí hezké počasí.

Vyhledávání

© 2013 Zdeněk Vávra (stubby18@gmail.com)