Lhotecký soudek

24.07.2010 12:18

Zdravím všechny příznivce našeho webu,

pokud sledujete v pravém sloupečku akce, kterých se zúčastňujeme, určitě Vám neuniklo že jsme jeli na soutěž do Lhotky. Soutěž se jmenovala Lhotecký soudek, asi nemusím představovat co byla hlavní výhra. Vrátím se ještě k samotné soutěži. Ze začátku se jako obvykle losovalo pořadí, kdo kdy poběží. Normálně se odběhli dvě kola útoků, kde se počítal nejrychlejší čas jednoho z útoků. Už když jsme tam přijeli, věděli jsme, že s naší mašinou nemáme šanci tuto soutěž vyhrát. Zmocnil se nás ale sportovní duch a dali jsme do toho vše. Oba útoky jsme měli „stabilní „a to v čase lehce přes 24 vteřin. Naše holky zaběhli krásný čas lehce pod 26 vteřin.

Po vyhodnocení útoků se rozběhla druhá soutěž ve stylu Play OFF. Do té postoupilo prvních osm družstev mužů a šest družstev žen. My kluci jsme se do této soutěže boužel nedostali, museli by jsme útok zaběhnout nejhůře za 21 vteřin, a to s naší dosavadní mašinou nezvládneme. Holky byly úspěšnější, postupovali na krásném třetím místě. První rozstřel s přehledem vyhráli, a při druhém boužel vylítla hadice z mašiny, a tak se nedostali do finále. Jsem velice rád že alespoň holky „nemají „ ještě takovou konkurenci a dokážou přivést pohár, u nás už to je na soutěžích o dost horší, to jste ostatně mohli vidět na naší soutěží konanou 17.7.

Jsem rád že jsme se dokázali sejít a těším se na další soutěž.