Co máte na srdci?

Datum
Vložil
Titulek

Obořiště fotky

Zdravím Vás všechny, bouhžel jsme z Obořiště nepřivezli moc fotek, bylo to způsobeno zaprvé tím, že nám bylo "jen" sedm, takže každý měl práce na přípravě. A další fakt co jsme nevychytali bylo to, že byl jen jeden foťák a v tom zrovna došli baterky. Snad na příští soutěži se to zlepší.
Tak zatím čus

Datum
Vložil
Titulek

Re: Obořiště fotky

Máš pravdu, i když počasí nebylo OK, tak byla docela sranda a holek je škoda. Nedá se nic dělat. My, ač třeba v sedmi, na soutěž jedeme, i když víme, že třeba výsledek nebude tak dobrý.

Každopádně v pátek výbor, po výboru PRO ZVANÉ malá grilovačka u Náčelníka a v sobotu potrénovat do Lazska či přivést nějaký pohár ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Obořiště fotky

do Lázu, ne do Lazska, to jsou trochu jiný vesnice :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Obořiště fotky

Má v tom zmatek, klučina jeden :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Obořiště fotky

Shit, na co jsem myslel, jasně že do Lázu ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Obořiště fotky

No já nevim, asi už nějaká pokročilejší hodinky :-)

Datum
Vložil
Titulek

Obořiště - soutěž

Včera jsme se zúčastnili dvou soutěží v Obořišti. V denní se nám trochu nepovedla štafeta a dva nepovedené útoky jen dorazili náš neúspěch. Nakonec z toho bylo 13. místo z 16. družstev. Vyhráli kluci z Kotenčic, kteří nás orazili o více než 40 vteřin :-(

Druhá soutěž následovala hned po denní, a my se těšili, že uděláme nějaký výsledek. Základní čas jsme měli 33 vteřin, což bylo veliké zklamání. V play off jsme tedy narazili na Jelence, které jsme s časem 26 a nějaké drobné o kousek porazili. Poté jsme narazili na favorizované Kotenčice, kteří nás porazili asi o 6 vteřin. Nakonec tedy z toho bylo krásné 7. místo. Všem děkuji za účast tj. Zimi, Kuchy, Jenda, Rady, Alda, Hančes, moje maličkost "Náčelník" a Tomek na noční play off

Datum
Vložil
Titulek

Video

V sekci Memoriál Františka Housky přidáno do galerie video od pribramsko.eu, kde je asi 3 minuty dlouhá reportáž z naší soutěže, tak se na to podívejte ;-)

Datum
Vložil
Titulek

NOVÝ BANNER

Jak se Vám líbí? Pište ohlasy

Datum
Vložil
Titulek

Re: NOVÝ BANNER

Já si myslím že je super, alespoň je vidět že se tu něco děje

Záznamy: 41 - 50 ze 214

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vyhledávání

© 2013 Zdeněk Vávra (stubby18@gmail.com)